تبلیغات
DJ حامد هاکان - غوغای جنجالی آهنگ جهنم سرد

DJ حامد هاکان

The New Album & Track

جستجو
نظر سنجی

کد اهنگ در داریوش قالبساز

<

قالب و كدهای جاوا قالب و كدهای جاوا TEXTAREA>

این مطلب رو نوشتم تا حساب کار ، دست دوست و دشمن ، بیاد

 بر خود واجب دونستم تا ماجراهای آهنگ جهنم سرد ، که با صدای حامد هاکان و محمد یاوری

منتشر شد را ، از اول تا آخر مرور کنیم.

ابتدای ماجرای آهنگ جهنم سرد :

حدود 8 ماه پیش  ، آهنگ جهنم سرد با صدای حامد هاکان و محمد یاوری منتشر شد. پس از 2 یا 3 روزاز انتشار اون کار ، مدیر برنامه های حامد هاکان ( سید حسام الدین حسینی ) ، همکاری حامد با محمد یاوری را تکذیب کرد. حتی سایت های رسمی حامد هاکان هم این کار را تکذیب کردند و آنرا کار سرقتی معرفی کردند.

محمد یاوری هم که خیانت حسام رو دید در یک مصاحبه ی جنجالی ، به شدت از حسام انتقادکرد و توهین ها و ناسزاهایی هم به حامد هاکان و مدیر برنامه هایش نسبت داد.

این وسط مسط ها هم خیلی از بازدید کنندگان فکر کردند ما قصد تخریب کسی را داریم ، اما این طور نبود ، هر چه نوشتیم حقیقت بود.جهت اثبات حرفهایمان ، مدرک معتبری داریم. هم اکنون می توانید مصاحبه ی جنجالیه محمد یاوری را در این خصوص از فایل زیر دانلود کنید.

برای دانلود مصاحبه: 1- روی لینک زیر راست کلیک کنید و گزینه Save Target As را انتخاب کنید. 2- در بالای پنجره ی جدید در منوی Save In  مقصد فایل را انتخاب کنید سپس در پایین پنجره روی گزینه ی save کلیک کنید.

.:: دانلود مصاحبه ::.

.................................................................................

انتهای ماجرای آهنگ جهنم سرد :

حالا که خوب مصاحبه رو گوش دادید ، بهتره انتهای ماجرا رو هم بخوانید که مثله فیلم هندی ها تموم میشه.از اونجایی که محمد یاوری هم بچه ی خونگرمی بوده ، دست دوستی مجدد با حامد هاکان را می دهد و کلیپ جهنم سرد را با همدیگه کلید می زنند.ضمنا ، آهنگ جهنم سرد هم دوباره خوانده شد. کار اولی که بخش شد ، گویا ماکت بوده است.حرفهایی هم مطرح شده مبنی بر اینکه ، این کلیپی که در شبکه های ماهواره ای بخش شده است ، 8 ماه پیش فیلمبرداری شده است . در هر حال شایعه بسیار است. اما چیزی که هم اکنون واضحه اینه که محمد یاوری وحامد هاکان ، در حال حاضر مشکلی با هم ندارند.فراموش نکنید ، 8 ماه پیش که این آهنگ منتشر شد ، حامد هاکان کار را تکذیب کرد. پس مشخص شد ، همه ی این غضیه زیر سر مدیربرنامه ی حامد هاکان ( سید حسام الدین حسینی ) میباشد نه حامد هاکان.نوشته شده در پنجشنبه 29 فروردین 1387 توسط بنیامین
درباره سایت
آرشیو مطالب
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin